Jazyková konzultace 

"Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky." 
Albert Einstein

Nezůstávej v zaběhnutém kolečku, když ti nefunguje. 
Pomůžu ti objevit cestu ven. ♥

Ujasnění cíle a strategie

Pomocí koučovacích otázek se podíváme na to, kam přesně se chceš dostat a co je k tomu potřeba udělat za akční kroky.

Pohled z jiné perspektivy

Díky svým zkušenostem v jazykovém vzdělávání ti nabídnu jiný pohled na tvou situaci, který ti pomůže dostat se ze zaseknutého místa dále.

Otevření nové cesty

Díky spojení těchto dvou principů objevíš novou cestu, která tě povede přímo bez oklik k tvému vytouženému jazykovému cíli.

Aktuální nabídka 

Jazyková konzultace

  • Začneme tvou motivací, protože ta je vždy alfa omega úspěchu. 
  • Poté se podíváme na to, co aktuálně v jazyce, který se učíš, děláš a jak ti to funguje / nefunguje. 
  • Následně si určíme čeho přesně chceš dosáhnout a dáme tomu společně velmi konkrétní podobu. 
  • Posledním krokem je seznam akčních kroků, které můžeš začít dělat nově a jinak tak, aby tě tvoje učení začalo opravdu posouvat takovým směrem, kterým potřebuješ. 
  • Probereme i velmi konkrétně zdroje učení - kde je sehnat a jak s nimi pracovat. 
  • Z konzultace dostaneš písemné shrnutí. 
  • Konzultace je vhodná pro jakýkoliv jazyk. 

Reference na konzultaci 

Cesta k jazykům? Ano, opravdu...
Hledal jsem někoho, kdo mě bude občas učit angličtinu, protože chci více cestovat, navíc tlak okolí začíná být dosti neúprosný i na " Husákovy děcka". Já jsem jedno z nich a navíc nechci být stále za toho blba, který si nedokáže říci o dovolené ani o další pivo... a to mám pivo tuze rád.
A asi jsem našel. Okamžitě mě oslovil a nadchl příběh i přístup, zkrátka něco, co se vymyká všem jazykovkám, kde slibují v dnešní uspěchané době flexi přístup, zaručenou a jedinečnou metodu výuky, ovšem skutečnost bývá odlišná.
Trošku mě na tom odrazovala cena, ovšem investice do vzdělání je ta nejlepší investice, kterou může člověk udělat.
Lenka je strašně milá, empatická a hlavně má nekonečnou studnici nápadů, jak, s kým, kdy a kde se učit jazyk. Brňák by asi řekl "má to holka zgómlý". Opravdu. Je jasný, že kdo se nechce učit, tak že se asi nic nenaučí. Alkoholik taky nepřestane pít, když nebude chtít a makat na tom. To jediný, co tam Lenka nemá je veliká konvice plná slovíček, spojení a vět, kterou by žákovi nalila ihned do hlavy a řekla by - další prosím! Tak snad někdy v budoucnu.
Zatím se těším na další spolupráci, jak budu mořit ty svoje zpomalený mozkový závity a jak mi s tím bude pomáhat na cestě... na cestě k jazykům.
Pavel Hejral

Kdo tě bude provázet?

Jsem certifikovaná jazyková koučka, lektorka angličtiny a zakladatelka projektu Cesta k jazykům.

Pomáhám lidem, kteří se chtějí konečně naučit cizí jazyk, jak si pomocí sebepoznání nastavit fungující a udržitelný proces učení.

Vždy mě fascinovalo vymýšlet vlastní postupy při učení se cizích jazyků, využívat různé zdánlivě jednoduché postupy a nástroje a ze všeho nejvíc vnímat, kdo vlastně sedí přede mnou a jaké má potřeby. Angličtinu jsem začala učit "intuitivně" bez učebnic a vyhledávala inspiraci a školení na témata rozvoje potenciálu jazykových studentů.

Když jsem potom v roce 2019 narazila na pojem jazykový koučink, bylo mi hned jasné, že konečně mám pro své nastavení a přístup i pojmenování a konkrétní metodické školy, ze kterých můžu čerpat.

Absolvovala jsem trénink a certifikaci pro metodu neurolanguage coaching ®, která je akreditovaná u ICF (International Coaching Federation) a dovednosti v něm získané mi umožňují ještě lépe pomoct klientům naplno využít jejich vlastní potenciál a vycházet při tom z nejnovějších poznatků vědy o fungování lidského mozku. Jsem ale přesvědčená o tom, že největšího poznání dosáhneme vlastní praxí a posloucháním své intuice.

Nevíš jistě, jestli je jazyková konzultace pro tebe v tuto chvíli tím nejlepším řešením?

Domluv si se mnou nezávazný 15 minutový hovor zdarma,
na kterém probereme tvoji situaci, potřeby a nastavení
a současně ti řeknu více informací o tom, jak taková konzultace probíhá a co od ní můžeš čekat.