Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

70

PRAKTICKÝCH ODKAZŮ

PRO UČENÍ ANGLIČTINY 

V tomto ebooku získáš inspiraci na internetové zdroje pro tvé učení angličtiny. 

 Co v ebooku najdeš a pro koho je určený? 

  • moje nejoblíbenější internetové stránky, které využívám jako lektorka angličtiny na svých lekcích
  • zdroje, které doporučuji svým klientům pro samostudium (najdeš zde tipy pro všechny úrovně pokročilosti)

 Proč jich je právě 70? 

  • protože máme 7 oblastí u učení jazyků a pro každou z nich jsem připravila 10 tipů
  • je jich dost, aby si vybral každý a zároveň tě nepřehltím nadměrným množstvím informací

 Jak je ebook uspořádaný? 

  • na každé straně jedna jazyková oblast - poslech, čtení, psaní, mluvení, gramatika, slovíčka, výslovnost
  • odkazy jsou proklikové, hned se dostaneš na danou stránku (pro příjemnější práci s ebookem a klikáním na odkazy doporučuji jeho stažení do PC)
  • součástí je stručné vysvětlení, co se na daném odkaze skrývá a pro jakou pokročilost je daný zdroj vhodný

Co o ebooku říkají jeho čtenáři?

Tak tohle je bomba! Nebo poklad? Myslím si, že v ebooku si každý najde to své a díky tomu už bude angličtina vždycky zábava. Já sama některé odkazy využívám ve svých lekcích, nebo je doporučuji klientům na doma a ti z nich jsou nadšení, protože se díky tomu učí zábavnou formou. 🙂
Alena Vágnerová lektorka angličtiny / https://www.langrovalektorka.cz/
Skvělý ebook pro všechny, kdo to s angličtinou myslí vážně a hledají způsoby, jak se jí zábavně a zároveň efektivně učit. Obsahuje 70 přehledně seřazených odkazů na weby, aplikace a pomocníky, díky kterým objevíte způsoby učení, které vás budou bavit a úplně zapomenete na to, že se vlastně „učíte“.
Karolína Rybková lektorka angličtiny / https://www.rybkova.cz/
Moc děkuji za skvělé tipy odkazů. Asi nejvíce mě zaujaly tipy na mluvení, jako například popisování fantasy obrázků a nebo pohled z okna. Vše jsem si uložila a průběžně budu čerpat inspiraci.
Jana Pavlová
Lenka pro nás vybrala výborné materiály pro samostudium. Vše je tematicky rozdělené, velmi přehledné a plné inspirace. Jedním kliknutím se můžu dostat na stránky, které mi okamžitě pomůžou procvičit konkrétní anglické jevy. Jednoduše tak vpluji do anglicky mluvícího světa a nechám se unášet na vlně flow s tím, co mě baví.
Martina Godarová lektorka angličtiny / https://www.facebook.com/GEMEnglishBrno
Tenhle ebook by měl mít každý, kdo se učí anglicky! Obsahuje výběr opravdu užitečných zdrojů pro zdokonalení všech dovedností na jednom místě. Moc se mi líbí různorodost zdrojů, každý z nich je něčím zajímavý a věřím, že si v ebooku každý najde to svoje. Sama jako lektorka hodně z nich používám a já i mí klienti si je nemůžeme vynachválit! 🙂
Jana Tatarová lektorka angličtiny / https://janiesenglish.cz/
Ebook se 70ti praktickými odkazy pro naší angličtinu byl (a je :-)) SUPER! Určitě bych ho doporučila, protože je to opravdu moc přehledně zpracované a řekla bych, že každý si tam může najít něco pro sebe, co mu vyhovuje. Samotné odkazy jsou prima mimo jiné tím, že nabízí kreativní možnosti, jak si dojít pro "real English"a jak ji zařadit do každodenního života - a o tom to je 🙂 Nějaké odkazy jsem už znala, něco pro mne bylo nové. Celkově to bylo za mne obohacující počteníčko. Takže DOPORUČUJI!
Kristýna Haklová
Váš eBook je naozaj skvelý. Som tiež lektorka angličtiny a snažím sa motivovať svojich študentov k samostatnosti pomocou používania rôznych zdrojov. Vo vašom eBooku je veľa zdrojov, z ktorých si môže každý vybrať to, čo ho najviac baví. Oceňujem hlavne systematickosť a jednoduchosť a takisto priame internetové odkazy. Určite budem tento dokument dlho využívať a povzbudím k tomu aj ďalších. Ešte raz veľká vďaka za skvelú prácu! Uľahčili ste život mnohým!
Lucia

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.