Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Jak zatočit s pocitem

"Já se ten jazyk nikdy nenaučím"

Dozvíš se 7 kroků, pomocí kterých

  • si zvýšíš sebevědomí při učení cizích jazyků
  • odstraníš bloky, které se ti vryly do mysli

 A pomocí praktických tipů

  • zavedeš do své cesty za poznáním cizích jazyků nový přístup
  • a naučíš se vnímat proces učení jiným pohledem

Co o manuálu říkají čtenáři?

Lenka ve svém manuálu přesně pojmenovává všechna ta neustálá "proč" nemluvím tím a tím jazykem lépe, všechna ta "proč" jsem se za poslední měsíc zase nikam neposunula. Zároveň přináší spoustu skvělých praktických tipů, které mi moc pomáhají v tom, se právě těch mých "proč" zbavit. Doufám, že jednou pro vždy. Pozitivní myšlení, elán a energie doslova čiší z každé stránky. Tenhle manuál mě zkrátka nakopl do akce a dodal mi po čase zase chuť začít něco dělat 🙂.
Lenka Suchomelovánadšená lektorka češtiny pro cizince, www.czech-time.cz
Začínám se učit třetí jazyk úplně od začátku, a tak jsem byla zvědavá, jestli mi tento manuál pomůže posunout se dál. Očekávání se naplnilo velmi dobře. Lenka nabízí ucelený souhrn tipů, které člověka cíleně vedou na vyšší úroveň. Primárně se Lenka zaměřuje na angličtinu a nová slova nenápadně podsouvá i do manuálu. Nicméně tipy jsou univerzální a dají se využít i u jiných jazyků. Manuál doporučuji především začátečníkům, lidem, kteří se učí sami doma a studentům, protože si díky němu ujasní systém a cíl, které jsou důležité k vytrvalé aktivitě. Škoda, že nám to neřekli už ve škole, když jsme s cizím jazykem začínali, ušetřilo by nám to spoustu tápání.
Kamila Hejnováautorka blogu o životě s autistou a blogu o šití, www.kamilahejnova.cz
Leni, manuál super, přečetla jsem jedním dechem. Škoda, že se takový přístup a afirmace nepoužívají ve školách, to by se dětem ulevilo.
Angela Koptíkovámilovnice cizích jazyků a opravdového jídla, www.angelakoptikova.cz
Lenčin manuál je plný praktických tipů, se kterými se jako lektorka angličtiny můžu naprosto ztotožnit. Vím, že většina lidí zápasí při studiu jazyků s podobnými problémy. Lenka dává ve svém manuálu jednoduchý a srozumitelný návod, jak se pohnout z mrtvého bodu. Myslím, že se k manuálu budu často vracet pro podporu při svém studiu španělštiny. Hodně se mi totiž libí motivační citáty ke každému bodu a afirmace. Ty jsou naprosto boží. A jako bonus najdete anglická slovíčka zakomponovaná přímo do textu.
Ivana Běhounkoválektorka angličtiny a autorka projektu www.englishstories.cz
Manuál jsem si důkladně prostudovala. Našla jsem motivaci, proč studovat cizí jazyk a více si věřit!! Jsem ráda, že máme tak skvělou lektorku.
Ilona Krupicovánaše skvělá klientka na výuku angličtiny, která se do studia pustila úplně od nuly a dělá velké pokroky 🙂
Vážená paní Málková, děkuji za zaslání Vašeho manuálu. Je z něj zcela zřejmé, že jste skvělým motivátorem pro své studenty 🙂 Sama jsem lektorkou němčiny a jdu podobnou cestou jako Vy. A jsem nadšená, že narážím na stále více lektorů, kteří se v mnohém nedrží "principů českého školství", ale naopak své studenty umí povzbudit a ukázat jim, že učení jazyka může být nesmírnou zábavou. Díky za to!
Dagmar Jaškoválektorka němčiny
Vážená paní Lenko, děkuji za Váš manuál. Je velmi podařený. Nemám nic, co bych mu vytkla. Našla jsem v něm vše, co jsem hledala. Díky!
Jana Hudečkoválektorka jazykové školy GoStudy group, autorka podcastů Učíme se česky