Jazykový restart

Nastartuj se s jazykovým plánem.

20 denní online e-mailový kurz

 • Opusť chaotické a neefektivní učení, které nevede k výsledkům a pokroku. 
 • Získej nástroj, který ti pomůže vytrvat na cestě a krok za krokem tě povede k vytouženému cíli. 
 • Objev všechny oblasti důležité pro pokrok v cizím jazyce, včetně často opomíjeného opakování. 

"Cíl bez plánu je pouze přání."

Antoine de Saint-Exupéry

Lenka Málková 

Jsem certifikovaná jazyková koučka a lektorka angličtiny. Založila jsem online projekt Cesta k jazykům, ve kterém pomáhám lidem objevit svou vlastní cestu k učení se jazyka.

Tato cesta spočívá v tom, že se podíváme dovnitř sebe, jaké jsou naše potřeby, jaký způsob učení nám vyhovuje, jaké máme ve svém životě možnosti pro učení jazyka a teprve potom hledáme metody, kurzy a lektory venku.

S nadšením se sama cizí jazyky celý život učím. Mým darem je empatie, umím lidem naslouchat a vytvářet přitom bezpečné a příjemné prostředí. Baví mě vymýšlet vlastní postupy při učení se cizích jazyků, využívám různé zdánlivě jednoduché pomůcky, inspiruji se u těch nejlepších lektorů, mentorů a koučů - ať už v oblasti výuky jazyků, tak i v oblasti osobního rozvoje, podnikání nebo třeba digitálních technologií.

 • Ukazuji lidem, jak si nastavit systém fungujícího a příjemného učení, s využitím koučovacích principů a poznatků neurovědy v kombinaci s prozkoumáním hlubin jejich jazykového JÁ. 
 • Zjistila jsem, že pomocí tohoto přístupu je možné velmi jednoduše a v krátké době nastartovat pozitivní změny i u všech těch, kteří s jazykem několikrát začínali a nikdy nevytrvali. 
 • Jestli tě trápí, že nemluvíš dost dobře cizím jazykem a máš pocit, že na jazyky nemáš talent nebo že se v procesu učení ztrácíš, budu ti s radostí průvodcem na cestě ke změně. 
Co říkají ti, kdo už kurzem prošli?
Kurz "Jazykový restart" je ideálním průvodcem pro studenty, kteří se chtějí posunout v jazyce a nevědí jak na to. Kurz je dobře rozvržen tak, že vám obden přijde čtivý email s výzvou. Čekají vás skvělé tipy a návody na určení své motivace, cílů a všech jazykových dovedností. Na konci budete mít v ruce přesný plán, jak do toho a jak začít pracovat na svých jazykových snech! 🙂 Oceňuji, že celý kurz je psán motivačně a mile. Doporučuji nejen pro studenty, ale i pro lektory cizích jazyků.
Tanja Navrkaloválektorka angličtiny
iamtanja.cz
Díky Leni , za fantastický JAZYKOVÝ RESTART (jazykový plán). Takhle suprově jednoduše to ještě nikdo nepodal, a to je přesně to co jsem potřebovala.
Petra Varhaníková
Děkuji za inspirativní kurz. Přestože učím již nějakým rokem a mám vystudovanou filologii, spousta věcí byla pro mne nových a jelikož se nyní snažím oprášit si angličtinu (ať už kvůli svým dětem, kterým chci jít příkladem, ale také kvůli svým studentům češtiny, kteří ne vždy jsou Němci), ocitla jsem se na "druhé straně barikády" a najednou TO NEŠLO:( To, co fungovalo, když jsem se před 15 lety učila němčinu, najednou nefunguje, když mám doma dvě děti, sice už větší (13 a 11), domácnost na krku. Krok po kroku se snažím aplikovat vaše rady a přiznávám, že spoustu z nich jsem poradila i svým studentům 🙂 Děkuji moc za kurz a e-book.
Lenka Hadašová lektorka němčiny a češtiny pro cizince
Chtěla jsem Vám poděkovat za spoustu inspirace. Postavila jsem se ke kurzu zodpovědně 🙂 a opravdu jsem si vždy po přečtení mailu splnila zadaný úkol. Přiznám se, že jsem maily vždy nečetla ten den, kdy mi došly, protože jsem na to někdy opravdu neměla kapacitu. Mnohdy jsem je však používala jako takovou pomyslnou berličku, kdy jsem si řekla, až uděláš to to to, přečteš si Cestu k jazykům. Někdy se stalo, že jsem byla pak tak unavená, že jsem už neměla náladu a mail přečetla až další den. Po přečtení jsem chtěla všechny ty novinky hned vyzkoušet a snažila jsem se je začít používat. Byla to pro mě obrovská motivace. Nejvíce mi pomohl SLEDOVAČ NÁVYKŮ - z efektu jaký na mě má jsem opravdu překvapená. Je to super, mít vše takto naplánované a dělat si fajfky, co jsem splnila. Super. Děkuji.
Martina K.
Byla jsem "hltač" všech možných návodů na to jak se naučit konečně anglicky a vždy to skončilo u toho, že jsem to jen přečetla a skutek utek... Vámi zpracovaný jazykový restart se mi líbí a konečně chci tyto rady realizovat... tak snad se už brzy v klidu a bez stresu domluvím!
Markéta Bartošová
Platba za tento kurz je úplně naruby!

Přeji si v oblasti jazykového vzdělávání rozšířit povědomí o jazykovém plánu
a jeho výhodách co nejvíce lidem.

To znamená, že si můžeš celým kurzem projít zdarma a pokud ti přinese užitek, pošleš mi příspěvek.

Tento přístup mi dává smysl a věřím, že tobě taky. 🙂

Proč je vstup zdarma?

Abys neplatil/a předem za něco, o čem ještě nevíš, jak se ti to bude líbit.

Z kurzu se můžeš kdykoliv odhlásit a příspěvek pošleš až na konci, jen když budeš chtít.

Základní výše příspěvku je 300,- Kč. Můžeš si vybrat i příspěvek s dalšími bonusy v ceně 400,- Kč, 700,- Kč nebo 1.500,- Kč. 

Vyzkoušej a uvidíš!

Možná tě ještě napadají tyto otázky?

 • Co ke kurzu potřebuji? 
  Z technického vybavení jen e-mail. Vyčlenit si čas 20 minut obden po dobu 20 dní pro aktivní činnost. A chuť se vzdělávat, růst a posouvat své hranice. 
 • Pro jaký jazyk a pokročilost je kurz určen? 
  Pro jakýkoliv jazyk a jakoukoliv pokročilost. Fakt. Principy učení druhého a dalšího cizího jazyka jsou vždy stejné.
 • Co když nebudu stíhat nebo pojedu na dovolenou?
  Informace, které budu posílat do e-mailu ti zůstanou navždy. Můžeš se k nim kdykoliv vracet.
 • Je kurz vhodný jen pro samouky? 
  Nikoliv. Kurz je vhodný jak pro samouky, tak i pro ty, kteří se učí s lektorem nebo navštěvují kurzy. Je totiž klíčové řídit si svou cestu za poznáním jazyka a mít vlastní plán. 

Zvu tě k získání jistoty
a jasného směru u učení jazyka. 

Vykročit na tuto cestu můžeš právě TEĎ.