Jak zatočit s pocitem

"Já se ten jazyk nikdy nenaučím"

 

Dozvíte se 7 kroků, pomocí kterých

  • si zvýšíte sebevědomí při učení cizích jazyků,
  • odstraníte bloky, které se vám vryly do mysli.

 A pomocí praktických tipů

  • zavedete do své cesty za poznáním cizích jazyků nový přístup
  • a naučíte se vnímat proces učení jiným pohledem. 

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Co o ebooku říkají čtenáři?

Lenka ve svém e-booku přesně pojmenovává všechna ta neustálá "proč" nemluvím tím a tím jazykem lépe, všechna ta "proč" jsem se za poslední měsíc zase nikam neposunula. Zároveň přináší spoustu skvělých praktických typů, které mi moc pomáhají v tom, se právě těch mých "proč" zbavit. Doufám, že jednou pro vždy. Pozitivní myšlení, elán a energie doslova čiší z každé stránky. Tenhle e-book mě zkrátka nakopl do akce a dodal mi po čase zase chuť začít něco dělat 🙂.
Lenka Suchomelovánadšená lektorka češtiny pro cizince, www.czech-time.cz
Začínám se učit třetí jazyk úplně od začátku, a tak jsem byla zvědavá, jestli mi tento e-book pomůže posunout se dál. Očekávání se naplnilo velmi dobře. Lenka nabízí ucelený souhrn tipů, které člověka cíleně vedou na vyšší úroveň. Primárně se Lenka zaměřuje na angličtinu a nová slova nenápadně podsouvá i do eBooku. Nicméně tipy jsou univerzální a dají se využít i u jiných jazyků. EBook doporučuji především začátečníkům, lidem, kteří se učí sami doma a studentům, protože si díky němu ujasní systém a cíl, které jsou důležité k vytrvalé aktivitě. Škoda, že nám to neřekli už ve škole, když jsme s cizím jazykem začínali, ušetřilo by nám to spoustu tápání.
Kamila Hejnováautorka blogu o životě s autistou a blogu o šití, www.kamilahejnova.cz
Leni, e-book super, přečetla jsem jedním dechem. Škoda, že se takový přístup a afirmace nepoužívají ve školách, to by se dětem ulevilo.
Angela Koptíkovámilovnice cizích jazyků a opravdového jídla, www.angelakoptikova.cz
Lenčin eBook je plný praktických tipů, se kterými se jako lektorka angličtiny můžu naprosto ztotožnit. Vím, že většina lidí zápasí při studiu jazyků s podobnými problémy. Lenka dává ve svém eBooku jednoduchý a srozumitelný návod, jak se pohnout z mrtvého bodu. Myslím, že se k ebooku budu často vracet pro podporu při svém studiu španělštiny. Hodně se mi totiž libí motivační citáty ke každému bodu a afirmace. Ty jsou naprosto boží. A jako bonus najdete anglická slovíčka zakomponovaná přímo do textu.
Ivana Běhounkoválektorka angličtiny a autorka projektu www.englishstories.cz
E-book jsem si důkladně prostudovala. Našla jsem motivaci, proč studovat cizí jazyk a více si věřit!! Jsem ráda, že máme tak skvělou lektorku.
Ilona Krupicovánaše skvělá klientka na výuku angličtiny, která se do studia pustila úplně od nuly a dělá velké pokroky :)
Vážená paní Málková, děkuji za zaslání Vašeho e-booku. Je z něj zcela zřejmé, že jste skvělým motivátorem pro své studenty :-) Sama jsem lektorkou němčiny a jdu podobnou cestou jako Vy. A jsem nadšená, že narážím na stále více lektorů, kteří se v mnohém nedrží "principů českého školství", ale naopak své studenty umí povzbudit a ukázat jim, že učení jazyka může být nesmírnou zábavou. Díky za to!
Dagmar Jaškoválektorka němčiny