Jak se učit slovíčka 

Objev nové možnosti a strategie,
jak se učit slovíčka efektivně a udržitelně

a posuň se o krok dál na tvé cestě
za vysněnou úrovní pokročilosti u jazyka, který se učíš.

webinář zdarma

v neděli 26.9.2021 v 19:00

byla odvysílána premiéra
webinář je nyní dostupný ze záznamu
a bude k dispozici do 10.10.2021

Webinář se vysílá online.
Přihlas se a e-mailem ti pošlu odkaz na stránku se záznamem. 

Co ti webinář přinese? 

  • Tipy, jak začít slovíčka aktivně používat. Protože pasivní memorování nám nikdy nedostane slovíčka do dlouhodobé paměti.
  • Debatu o o tom, jak si slovíčka vlastně vybírat a proč je tak moc důležité učit se ta správná slovíčka.
  • Máš problém si slovíčka zapamatovat? A jak máš nastavený systém opakování? Podíváme se u této klíčové oblasti pod pokličku.
  • Novou inspiraci a pohled na učení slovíček, propojení učení slovíček se zážitkovým učením - co to vlastně znamená a jaké to má výhody.

Webinář pořádá Lenka Málková 

Jsem lektorka angličtiny a certifikovaná jazyková koučka. Založila jsem online projekt Cesta k jazykům, ve kterém pomáhám lidem objevit svou vlastní cestu k učení se jazyka.

Tato cesta spočívá v tom, že se podíváme dovnitř sebe, jaké jsou naše potřeby, jaký způsob učení nám vyhovuje, jaké máme ve svém životě možnosti pro učení jazyka a teprve potom hledáme metody, kurzy a lektory venku.

S nadšením se sama cizí jazyky celý život učím. Mým darem je empatie, umím lidem naslouchat a vytvářet přitom bezpečné a příjemné prostředí. Baví mě vymýšlet vlastní postupy při učení se cizích jazyků, využívám různé zdánlivě jednoduché pomůcky, inspiruji se u těch nejlepších lektorů - ať už v oblasti výuky jazkyků, tak i v oblasti osobního rozvoje, podnikání nebo třeba digitálních technologií.

Hostem webináře je  Nina Hanáková 

Nina Hanáková je lektorkou angličtiny už 17 roků a z toho 11 let učí zážitkově a bez učebnic. Nina založila úspěšnou značku Nina English, kde se stará se o veškerý chod zážitkových kurzů pro ženy, některé jako hlavní lektorka vede a ve všech z nich alespoň částečně učí. Část svého pracovního času pak věnuje i individuálnímu jazykovému koučinku, kde je výuka velmi intenzivní. V posledních letech je její srdcovkou poradenství lektorům, založila Klub úspěšných lektorek angličtiny.

O angličtině bez učebnic ráda bloguje, natáčí videa a vystupuje na konferencích. Její práce je pro ni láskou, něčím, co by dělala i zadarmo. 
Baví ji spolupracovat se všemi těmi skvělými lektory, kteří jí přišli do života, a potkávat tu spoustu nadšených a zajímavých lidí, ze kterých se často zároveň stávají dobří přátelé.

V průběhu webináře ti taky řeknu víc informací
o právě otevřeném desetidenním online kurzu 

JAK SE UČIT SLOVÍČKA

  • V tomto kurzu půjdeme více do hloubky a můžeš v něm získat kompexní a praktický návod, jak si nastavit systém učení slovíček, který bude udržitelný v realitě všedních dní a který tě dovede k vysněné jazykové úrovni. 
  • Jestli tě zajímá více informací hned - mrkni tady >>

Do kurzu je možné se přihlásit do 10.10. Kurz startuje 11.10.2021

Při sledování webináře
můžeš získat vstup do online kurzu
Jak se učit slovíčka zdarma!
  • Během webináře vyhlásím soutěž.
  • Zapojit se můžeš odpovězením na otázku, která zazní ve vysílání, do komentářů.
  • Já pak vylosuji 3 z vás, kteří získají vstup do online kurzu Jak se učit slovíčka zdarma. 

Soutěž už proběhla, účastnit se bylo možné pouze v premiéře vysílání webináře. 

Zvu tě ke sledování tohoto inspirativního webináře
a udělání dalšího kroku na tvé cestě za učením cizího jazyka.